BOMBARĎÁKfest aneb BONGO FESTIVAL 2012

Tak Bombarďák bude mít svůj festival. Joooo ten se má. Můžete ho vidět 29.6. v Brně.
Doporučujeme!
Tady jsou nějaké informace:

Bombarďák, ústřední postava alba 3B – Bongo Bombarďák, zve na druhý ročník brněnského Bongo festivalu, který se odehraje přesně v den, kdy se dětem předává vysvědčení a začínají prázdniny. Letos se festival pro děti a rodiče uskuteční v pátek 29.6.2012. Návštěvníci získají vstup do haly Bongo a v přilehlém šapitó budou moci shlédnout divadelní pohádky, koncerty, zúčastnit se kreativních dílen, soutěží a her. Navíc se mohou těšit na Jirku Knihu jako představitele člena kapely 3B a beatboxera Bombarďáka, který bude moderátorem a průvodcem celého festivalu.

Součástí festivalu bude také vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší video skladby Šnek (http://youtu.be/MgbRoTqZiGI ), které bylo součástí alba 3B - Bongo Bombarďák (www.bongobombardak.cz)
V předprodeji bude možné zakoupit vstupenky za výhodnou cenu 119,- Kč. Cena na místě pak bude 169,- Kč. Součástí vstupenky je i celodenní vstup do haly Bongo, který samostatně stojí 159,- Kč. Bongo festival v pátek 29.6. začíná ve 14:00, brány haly Bongo se otevírají již ve 13:30.

Festival pořádají Indies Scope (www.indies.eu) a Bongo Brno (www.bongobrno.cz ). Spolupráce Indies Scope a hala Bongo trvá již třetím rokem. Výsledkem jsou dvě alba řady 3B (www.indies.eu/umelci/420/3b/) – Bongo Bomboniéra (2010) a Bongo BomBarďák (2011) a také první ročník Bongo festivalu v roce 2011. Kompletní program zveřejní festival již brzy na svých webových stránkách www.bongofestival.cz